OTEVŘENO DENNĚ
8:00 AŽ 18:00
     Vážení velkoobchodní zákazníci,

     společnost BENECENTRUM s.r.o. pro Vás připravila celou řadu odměn a výhod za to, že nakupujete právě v našem velkoobchodě, resp. v naší prodejně CASH&CARRY. Program je založen na principu získávání bonusových bodů podle hodnoty realizovaných nákupů (v Kč bez DPH) na naší prodejně Cash&Carry v Benešově. Za získané body pak budete moci z naší aktuální nabídky vybrat svou odměnu, kterou Vám předáme přímo v prodejně. Abychom Vás mohli tímto způsobem odměňovat, musíme mít o jednotlivých nákupech přehled, a proto od nás každý registrovaný zákazník obdrží „BONUS KARTU“ se svým specifickým kódem, která nám toto umožní.
     Dotazy týkající se fungování BONUSOVÉHO PROGRAMU a aktuálního stavu Vašeho BONUSOVÉHO KONTA Vám sdělíme buď osobně při návštěvě naší prodejny, nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@benecentrum.cz či telefonního čísla 317 721 221. Stejným způsobem lze rovněž objednávat Vámi vybrané odměny.
     Doufáme, že náš BONUSOVÝ PROGRAM pro Vás bude nejen motivací, ale i poděkováním za nákupy, které u nás realizujete, a budete ho vnímat jako odměnu pro Vás, a zároveň jako podporu pro Vaše podnikání a provozovny.